Kolona na jurze jako pomysł na atrakcyjne wakacje

Written by

Okres wakacyjny skłania ku szukaniu ofert najlepszych wczasów dla nas i naszych pociech. Zazwyczaj obozy organizowane są dla starszych dzieci, natomiast kolnie dla maluszków. W tym tekście chciałabym przybliżyć Państwu kolonie na Jurze. Kolonie i obozy na Jurze organizowane są co roku dla dzieci i młodzieży. Jeśli Twoja pociecha lubi spędzać aktywnie czas wśród dużego grona rówieśników to zdecydowanie taka kolonia jest dla niej.

Ekologicznie, aktywnie i z przygodą!

Kolonie organizowane są w różnych miejscach w Polsce i za granicą. Dużą popularnością cieszą się miejscowości nadmorskie oraz górskie. To dwa najbardziej rozchwytywane kierunki. I właśnie do takich należy Jura, czyli teren górski.

Organizatorzy wycieczek chętnie dodają do swoich ofert kolonie na Jurze, ponieważ tego typu wczasy bardzo szybko się sprzedają. Mimo, iż biura podróży oferują sporą liczbę miejsc to warto się spieszyć.

Czy kolonia na Jurze jest dobra na pierwszy wyjazd?

Kolonia na Jurze jest idealnym pomysłem na pierwszy samotny wyjazd dziecka. Ma ono wtedy możliwość zobaczenia jak wygląda tydzień spędzony z rówieśnikami i bez rodziców. Podczas trwania wyjazdu dzieci mają dostarczone mnóstwo atrakcji. Do najpopularniejszych zajęć należy na przykład, granie w gry planszowe, karmienie zwierząt pod okiem instruktorów, granie w kalambury i inne ulubione zabawy kolonijne. Uczestnicy koloni na Jurze nie mają co liczyć na chociaż chwilę nudy. Dzieciaki zazwyczaj nie korzystają z telefonów bo zwyczajnie nie mają na to czasu.

Organizacja czasu i zajęć

Organizatorzy dbają o najmniejsze szczegóły podczas przygotowywania koloni na Jurze. Z najwyższą starannością dobierają program zajęć tak aby każdy był zadowolony. Podczas trwania koloni na Jurze nie ma miejsca na nudę. Dzieci wracające po tygodniowym turnusie mają mnóstwo wspomnień, a uśmiech nie schodzi im z twarzy. Z telefonów raczej nie korzystamy, nie mamy tu na to czasu, bo zajęć jest bardzo dużo – integracji, sportu, wycieczek, kontaktu ze zwierzętami i przyrodą, atrakcyjnych zabaw i gier.

Uczestnicy koloni na Jurze biorą udział w różnorodnych zajęciach, od ruchowych po intelektualne. Podczas trwania takiego turnusu opiekunowie i wychowawcy kolonijni dbają o to aby każde dziecko czuło się swobodnie i nie tęskniło za rodzicami.

Specjalny tor sprawnościowy i wielkie rancho

Często podczas kolonii na Jurze obozowicze mają do dyspozycji farmy ze zwierzętami, ogrody, sady i inne eko miejsca. Dzieciaki kochają aktywność fizyczną, a w połączeniu z super zajęciami i towarzystwem rówieśników są wniebowzięte. Zaletą tego typu koloni jest niewątpliwie różnorodność zajęć. W programach koloni na Jurze znajdziemy zajęcia sportowe, zajęcia muzyczne, wycieczki fakultatywne, zajęcia integracyjne oraz wiele innych atrakcji. Dzieciaki chętnie biorą udział we wszystkich zaplanowanych atrakcjach i zajęciach. Na Jurze dzieci mają do dyspozycji profesjonalny tor sprawnościowy OCR, gdzie mogą do woli wspinać się, bujać, skakać, wchodzić i się gimnastykować.

Profesjonalni animatorzy, ciekawe grupy tematyczne i pasja

Jeśli chodzi o kadrę podczas koloni na Jurze, to jest ona specjalnie wyselekcjonowana wśród najlepszych animatorów i wychowawców kolonijnych, po to aby dzieciaczki miały odpowiednią opiekę. Zazwyczaj są to ludzie podchodzący z ogromną pasją do dzieci i do misji im powierzonych. Dzieciaki bardzo zżywają się z opiekunami. Podczas kolonii na Jurze zawiązuje się mnóstwo przyjaźni.

Polecamy tego typu wczasy dla waszych dzieci. Zapewniamy,że każdy maluszek odnajdzie się na koloni na Jurze, a starsze dzieci odnajdą się w inspirujących grupach tematycznych. Ważnym aspektem jest wyjątkowo czyste powietrze!

Article Categories:
Turystyka

Dodaj komentarz